czwartek, 10 grudnia 2009

Plebiscyt 2009!


PLEBISCYT: 
LITERACKO-MUZYCZNA SCENA FESTIWALOWA 2009 r.

pod patronatem Internetowego Serwisu Autorów i Kompozytorów oraz audycji "Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków" Radia UWM FM

Przez cały rok "wysłannicy" Internetowego Serwisu Autorów i Kompozytorów ISAK.PL przyglądali się kilkudziesięciu festiwalowym wydarzeniom piosenki literackiej, autorskiej czy artystycznej w naszym kraju - opisując je później na tych stronach. Plebiscyt ten służyć ma utrwaleniu w Waszej pamięci artystów, którzy nie mogą póki co liczyć na należyte medialne wsparcie... My przez cały rok staramy się, by słuch o nich nie zaginął!


Jest to kontynuacja zeszłorocznego plebiscytu, który odbywał się pod patronatem audycji "Strefa Niepotrzebnych Słów i Dźwięków" olsztyńskiej rozgłośni studenckiej UWM FM. Wówczas to "Odkryciem Piosenki Literackiej 2008" okrzyknęliście Dominikę Barabas.

Dziś - jednocząc siły - poszerzamy również formułę głosowania. Spośród wyróżniających się postaci naszych festiwalowych scen wybierzecie najlepszych śpiewających twórców i interpretatorów tego roku oraz najciekawszą piosenkę i debiutancką płytę. A my przez kolejne miesiące będziemy jeszcze bardziej wspierać medialnie laureatów plebiscytu!

Możecie oddać jeden głos w każdej kategorii.

PLEBISCYT LITERACKO-MUZYCZNA SCENA FESTIWALOWA 2009Głosowanie trwa do 31 grudnia.

Zatem - do dzieła!

Głosować możecie tu:
http://www.isak.pl/plebiscyt_2009/

Brak komentarzy: