niedziela, 14 czerwca 2009

Zaproszenie na odcinek 31.


W jutrzejszym odcinku "Strefy Niepotrzebnych Słów i Dźwięków" sporo zapowiedzi wydarzeń kręgu piosenki literackiej i autorskiej z rodzimego podwórka, tj. z Olsztyna. Ostatnie dwa miesiące pod tym względem wypadły dosyć blado, ale już w tym tygodniu będzie się działo bardzo dużo (czyżby ożywienie przed Spotkaniami Zamkowymi?)... Jutro w koncercie charytatywnym w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych usłyszeć będziemy mogli m.in. Martę Andrzejczyk, Basię Raduszkiewicz i Piotra Bałtroczyka. W czwartek do olsztyńskiego Amfiteatru im. Czesława Niemena zawita formacja Mikromusic. Natomiast w weekend dwa koncerty zaserwują nam młodzi śpiewający autorzy z olsztyńskiego Uniwersytetu: Paweł Borzeński i Łukasz Jędys. I to oni będą moimi gośćmi w studiu radia UWM FM.

W dalszej części programu wspomnimy raz jeszcze III Przegląd Piosenki Poetyckiej i Wędrownej "Lochowisko". Przedstawię Wam nagrania laureatów konkursu toruńskiej imprezy.

Poznamy także nazwiska uczestników konkursu XXXVI Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" rekomendowanych przez Radę Artystyczną festiwalu.


Zapraszam punktualnie o 22:00 - przed radioodbiorniki i na naszego radiowego czata!

Radio UWM FM - 95,9 fm Olsztyn
www.uwmfm.pl


Brak komentarzy: